سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات ایمنی

محیط های کار کارگاهی معمولا دارای خطرات پنهانی می باشد که وظیفه کارفرما می باشد تا با خرید تجهیزات ایمنی برای کارگران خود از بروز اتفاقات غیر قابل پیش بینی جلوگیری نماید. این تجهیزات شامل کفش کار ، کلاه ایمنی، عینک ایمنی، ماسک تنفسی فیلتر دار، دستکش ایمنی، گوشی ایمنی، لباس کار می باشد که میتوانند سلامت کارگران را تامین نمایند و محیط کار امنی را برای آنان فراهم آورد. از سایر محصولاتی که در حیطه ی تجهیزات ایمنی قرار میگیرند می توان به علائم شب نما و تجهیزات اطفاء حریق مانند کپسول آتشنشانی ، اتصالات آتش نشانی و تجهیزات آتش نشانی اشاره نمود که در مواقع آتش سوزی میتوان با اقدام به موقع با کمک گرفن از آنها از بروز خسارت بیشتر جلوگیری نمود.

استفاده به موقع از هر یک از تجهیزات ایمنی موجب میشود تا محیط کاری امن برای تمامی کارگرانی که در کارگاه مشغول فعالیت هستند ایجاد شود. در بسیاری از مواقع استفاده از برخی تجهیزات ایمنی مانند کلاه ایمنی،  کفش ایمنی و عینک ایمنی و ماسک تنفسی برای کارگران ضروری می باشد زیرا با سلامت آنان ارتباط مستقیم دارد. با این وجود برخی تجهیزات ایمنی مانند کپسول آتش نشانی باید در بخش های مختلف کارگاه وجود داشته باشد تا بتوان به بهترین نحو ممکن در هنگام خطر از آنها استفاده نمود و آتش ایجاد شده را قبل از گسترش خاموش نمود.

در صورت نیاز به هر یک از انواع تجهیزات ایمنی به شما پیشنهاد میکنیم تا محصولات موجود در این بخش را مشاهده و در صورت تمایل محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()