سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستکش ایمنی

دستکش های ایمنی مختلفی در تجهیزات ایمنی وجود دارند که بسته به نوع فعالیت و خطراتی که احتمال دارد فرد را تهدید کند متفاوت نیز میباشند.نسبت به کارو فعالیتی که انجام میدهید باید نوع دستکش را انتخاب کنید.حین انجام کار و فعالیت خطرات متفاوتی از جمله سوراخ شدن دست،سوختگی،گرمای بیش از حد،مخاطرات شیمیایی،سوختگی های شیمیایی، تاول زدن و غیرهدست را تهدید میکنند که باید دستکش مناسب نسبت به فعالیت انتخاب شود.

  • در کارگاه ها و صنایعی که کارگران فعالیت فیزیکی انجام میدهند و با دستگاه ها سر و کار دارند دستکشی به نام دستکش ایمنی ضد برش در تجهیزات ایمنی طراحی شده است که دست فرد را در برابر بریدگی تا حد زیادی محافظت میکند.
  • برای افرادی که در ساخت و ساز و به طور کلی در فعالیت های عمرانی مشغول به کار هستند پیشنهاد میشود از دستکش ایمنی چرمی استفاده کنند که در برابر سایش و پارگی بسیار مقاوم هستند.
  • مشاغلی وجود دارند که فرد همواره با مواد اسیدی سر و کار دارد ازاین رو در تجهیزات ایمنی دستکشی تهیه شده است که دست را در برابر مواد اسیدی محافظت میکند.این نوع از دست کش ها با نام دستکش ایمنی ضد اسید در تجهیزات ایمنی موجود میباشند.
  • جوشکاری از فعالیت هایی که همواره با حرارت و گرما سر و کار دارد و باید برای محافظت از دست ها از دستکشی استفاده شود که مقاوم در برابر حرارات و گرما باشد.برای افرادی که در این حرفه فعالیت میکنند پیشنهاد میشود از دستکش جوشکاری آرگون که در تجهیزات ایمنی وجود دارد استفاده کنند.
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()