سبد خرید 0

تابلو دور زدن ممنوع

10 / 10
از 1 کاربر

تابلو دور زدن ممنوع

تجهیزات ترافیکی >> تجهیزات کنترل ترافیک >> تابلو های ترافیکی >>
کد کالا : 150
معرفی به دوستان :
  • جنس گالوانیزه اصل 
  • نصب آسان و راحت 
  • مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی 

بررسی تخصصی و اجمالی

تابلو های راهنمایی و رانندگی برای افزایش ایمنی و کاهش تصادفات در جاده ها و خیابان نصب می شوند. این تابلو های ترافیکی مثل سایر تجهیزات ترافیکی نقش بسیار مهمی در ایمنی جاده ها و بزرگراه بر عهده دارد. 

تابلو دور زدن ممنوع جزو یکی از تجهیزات ترافیکی از جنس گالوانیزه اصل می باشد. جنس بسیار مقاوم آن سبب استحکام و دوام آن در شرایط مختلف اب و هوایی مثل گرما و سرما . گرد و غبار شده است. 

روی این تابلو ترافیکی از یک شبرنگ ترافیکی استفاده شده است که در شب و به فاصله دور قابل دید برای رانندگان می باشد. تابلو دور زدن ممنوع به شکل دایره ای با حاشیه قرمز و از نوع تابلو های بازدارنده محسوب می شود . در جاده ها و بزرگراه ها از این تابلو ترافیکی برای اعلام هشدار برای رانندگان استفاده می کنند که  باعث کاهش حوادثات در سر تقاطع ها می شود. 

این محصول به گونه ای طراحی شده است که در برابر ضربات و شرایط آب و هوای مقاومت بالایی دارد و هیچ نوع آسیبی نمی بیند. تابلو دور زدن ممنوع جزو یکی از تجهیزات ترافیکی جهت آگاه کردن رانندگان جهت عدم دور زدن در این محدوده می باشد. 

ویژگی تابلو دور زدن ممنوع

  • نصب آسان و راحت 
  • جنس گالوانیزه اصل 
  • دارای شبرنگ ترافیکی 

 ایمن آسگون با ارائه تجهیزات ترافیکی با کیفیت مثل تابلو های ترافیکی در این سال ها توانسته است رضایت مشتریا خود را جلب کند. همچنین این محصولات را با قیمت مناسب عرضه می کند. 

مزایا

معایب

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()