سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

گوشی ایمنی

سر و صدا از عواملی است که به مرور زمان باعث آسیب رسیدن به حس شنواییو موجب ایجاد اختلالات روانی در فرد میشود.گوشی ایمنی یکی از تجهیزات ایمنی است که موجب کاهش صدای ورودی به گوش ما میشوند.در محیط های پر سر و صدا و شلوغ مانند برخی از محیط های کاری استفاده از گوشی ایمنی بسیار مفید و کاربردی هستند.گوشی های ایمنی مختلفی در تجهیزات ایمنی وجود دارند که با برخی از آنها آشنا میشویم:

  • نوعی از گوشی ایمنی در تجهیزات ایمنی با نام ایرپلاگ وجو دارد که در مجرای خارجی گوش قرار میگیرد و قیمت ارزانی نیز دارند.در ضمن این نوع از گوشی ایمنی بسته به استفاده میتواند تا چند ماه نیز عمر مفید داشته باشند.
  • ایرماف یکی از پرکاربردترین گوش های ایمنی به شمار می آید که با قرار گرفتن بر روی سطح خارجی گوش از گوش شما در برابر صدا محافظت میکند.
  • نوع دیگری از گوشی ایمنی در تجهیزات ایمنی با نام هلمت ((HELMETوجود دارد که بیشتر نواحی سر را پوشانده و از تجیزات ایمنی قدیمی و گران به شمار می آید.البته استفاده از آن به عنوان گوشی ایمنی چندان  مناسب به نظر نمی اید ولی در تجهیزات ایمنی به عنوان گوشی ایمنی کاربرد دارد.
  • گوشی ایمنی دیگری در تجهیزات ایمنی با نام محافظ های فعال وجود دارند که به آن جذب کننده های الکترونیکی هم میگویند.این نوع از گوشی ایمنی به دلایلی همچون گران و بزرگ بودن کاربرد زیادی ندارند.
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()