سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

علائم شب نما

علائم شب نما علائمی هستند که در شب و در صورت نبود نور کاربرد دارند.امروزه کاربرد این وسایل افزایش پیدا کرده است.در آتش نشانی ها،هتل ها،فرودگا ها،مراکز خرید،پارکینگ ها و بسیاری از مکان های دیگر کاربرد دارند.علائم شب نما در تجهیزات ایمنی دارای انواع مختلفی از جمله تابلوهای راهنمای طبقات،تابلوهای خروج اضطراری و علائم ایمنی خروج و انواع دیگری هستند که به چند مورد از ان را به شما معرفی خواهیم کرد.

تابلو خروج اضطراری: مکان هایی در ساختمان ها مانند ساختمانهای مسکونی ،مراکز اداری و حتی پالایشگاه ها و از این دست ساختمان ها وجود دارند که در مواقع اضطرار به عنوان محلی برای خروج افراد یا پناهگاه استفاده میشوند.شاید در هنگام وقوع حادثه خیلی از افراد از وجود چنین مکان هایی بی اطلاع باشند.این تابلو از جمله علائم شب نماست که جز تجهیزات ایمنی به شمار می اید و افراد را در مواقع بروز حادثه به سمت مکان های خروج و یا مکان های امن راهنمایی میکند.

تابلوهای راهنمای طبقات:فرض کنید به یک مجتمع یا ساختمانی اداری یا مسکونی وارد میشوید.چگونه میتوانید به طبقه و مکان مورد نظر خود برسید؟ در صورتی که تابلوی راهنمای طبقات وجود نداشته باشد این کار مشکل خواهد بود.یکی از انواع علائم شب نما در تجهیزات ایمنی،تابلوهای راهنمای طبقات هستند که به راحتی شما را به طبقه و مکان مورد نظر راهنمایی میکنند.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()