سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در تجهیزات ایمنی در ارتفاع
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات ایمنی در ارتفاع

حتما افراد زیادی را دیده اید که در ارتفاع کار میکنند.کار در ارتفاع یکی از مشاغل تخصصی و حرفه ایست که باید از طریق افراد اموزش دیده و متخصص در این کارانجام شود.در کنار اینکه فرد باید تخصص و همچنین شهامت انجام این کار را داشته باشد،باید از تجهیزات ایمنی در ارتفاع نیز که لازمه این کار است استفاده کند.در صورتی که از تجهیزات ایمنی استفاده نشود و یا از تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع مناسب استفاده نشود میتواند عواقب جبران ناپذیری را برای فرد به دنبال داشته باشد.برخی از تجهیزات ایمنی در ارتفاع وجود دارند که انها را به شما معرفی میکنیم.

  • یکی از تجهیزات ایمنی اصلی این کار طناب است که به کمربند ایمنی متصل میشود.این طناب میتواند حرکت عمودی و افقی را برای فرد فراهم کند و از استحکام بالایی برخوردار هستند.
  • از تجهیزات ایمنی مهم از تجهیزات ایمنی کار سیستم ایمنی در صعود میباشد.وظیفه این وسیله توقف فرد به هنگام سقوط میباشد.
  • یکی از تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع که البته توسط کارگر پوشیده نمیشود ولی بسیار مهم به حساب می ایند شبکه یا تورهای ایمنی هستند.اگر فرد سقوط کند این تورها میتواند با مهار فرد از اسیب و یا مرگ فرد جلوگیری کند.
  • یکی از عواملی که شاید برخی به ان نپرداخته باشند و ان را جزء تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع به شمار نیاورند،گیره ها و اتصلات هستند که بسیار مهم و ضروری هستند.در هنگام تکان های ناگهانی و لغزش این گیره ها باید بتوانند فرد را جا به جا کرده و به خوبی معلق نگه دارند. 
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()