سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات آتش نشانی

در هر مکانی که زندگی یا کار میکنیم همواره خطر بروز اتش سوزی وجود دارد. در صورتیکه  اتش در یک ساختمان، یک مجتمع ادرای و یا هر مکان دیگه ای شعله ور شود،با کمک تجهیزات آتش نشانی که یکی از اصلی ترین تجهیزات ایمنی یک ساختمان به شمار می آیند میتوانید آتش را مهار کنید. هر چقدر از تجهیزات آتشنشانی بیشتر و مجهزتری برای ساختمان استفاده کنید در صورت بروز حادثه بازدهی تجهیزات آتش نشانی بیشتر خواهد شد و اسیب کمتری به ساختمان شما خواهد رسید.

 
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

جعبه های آتشنشانی یکی از تجهیزات ایمنی هستند که محلی برای نگهداری کپسول های آتش نشانی،شلنگ های اتشنشانی و وسایل مربوط به اطفاء حریق میباشند و در شکل ها و اندازه های مختلف موجود میباشند.رنگ جعبه های اتش نشانی در اکثر موارد به رنگ قرمز میباشند.دلیل انتخاب رنگ قرمز برای این جعبه ها دیده شدن انها در موارد لزوم است.

قرقره آتشنشانی از جمله تجهیزات آتش نشانی است که وظیفه انتقال آب به محل اتشسوزی را دارند از این رو از اهمیت ویژه و بالایی بر خوردار هستند.قرقره های اتشنشانی از تجهیزات ایمنی هستند که مقاومت بالایی دارند و برخوردحرارت و اشیا برنده تاثیری در انها ندارد.

یکی دیگر از تجهیزات آتش نشانی که در تجهیزات ایمنی یک ساختمان به کار میرود اچارها هستند.از این نوع اچارهای مخصوص در تجهیزات ایمنی برای باز و بسته کردن اتصالات،شیر الات به کار میروند.این اچارها از موادی ساخته شده اند که در برابر حرارت،ضربه کاملا مقاوم هستند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()